telefon: +48 602 672 236
Warszawa
email: stylista@katarzyna-morawska.pl

Ikonka Facabook

© 2015 Katarzyna Morawska

statystyki
Metamorfoza wizerunku
Metamorfoza wizerunku - zadzwoń do Katarzyny Morawskiej

Każdy moment życia jest odpowiedni na dokonanie gruntownej metamorfozy wizerunku?

Każdej z nas zdarzają się takie dni, gdy zachwycone spoglądamy w lustro i cieszymy się z własnej urody – dzieje się tak najczęściej, gdy jesteśmy świeżo zakochane, dostajemy awans lub wymarzoną pracę, usłyszałyśmy niebanalny komplement lub po prostu po doskonale przespanej nocy. Niestety, zdarzają się też chwilę, kiedy patrzymy w lustro zrozpaczone, dostrzegamy jedynie wszelkie niedoskonałości i czujemy, że dłużej nie możemy tak wyglądać. Jeśli zdarza się to rzadko, nie ma się czym martwić, bo to normalne. Każdy z nas ma gorsze chwile. Jeśli jednak coraz częściej po zajrzeniu w lustro czujesz, że musisz popracować nad swoim wyglądem, to znak, że czas na metamorfozę wizerunku.

 

Elementy składowe metamorfozy wizerunku

Na nasz wizerunek składa się kilka rzeczy – strój, fryzura, twarz, dłonie, zachowanie i inne. Sprawdź, w jakim stanie są Twoje włosy. Jeśli w kiepskim, to najwyższa pora, abyś chwyciła za telefon i udała się do fryzjera. Metamorfoza wizerunku, która dokona się po zrobieniu nowej fryzury, na pewno poprawi Ci humor.

Kiedy już zajmiesz się włosami, pomyśl o twarzy. Jest szara, zmęczona i smutna? Udaj się na zabieg kosmetyczny, specjalistka doradzi, który będzie odpowiedni dla Twojej skóry. Kup także profesjonalne maseczki i kremy, ponieważ one naprawdę znacząco potrafią przyczynić się do metamorfozy wizerunku. Nowa szminka, tusz do rzęs, a może zupełnie nowy makijaż? Niewiele potrzeba, aby poprawić swój wygląd – przede wszystkim dużo zapału i energii. Nie ignoruj także zdrowego odżywiania – spora dawka witamin natychmiast poprawi wygląd Twojej skóry, podobnie jak solidna porcja snu.

Przyjrzyj się także swojej szafie. Ubrania, które tam masz, przestały już być atrakcyjne? W tym miesiącu pozwól sobie na zakupowe szaleństwo, o oszczędnościach pomyślisz później. Nowa sukienka, nowa fryzura i makijaż sprawią, że dokona się w Tobie ogromna metamorfoza wizerunku, a szeroki uśmiech przyciągnie do Ciebie pozytywnych ludzi. Nie zwlekaj, idealny czas na zmiany nadszedł właśnie dzisiaj!