telefon: +48 602 672 236
Warszawa
email: stylista@katarzyna-morawska.pl

Ikonka Facabook

© 2015 Katarzyna Morawska

Statystyki strony www

Opinie moich klientów

Opinia 1

Jako dziecko "dzieci kwiatów" mam słabość do stylu hippie. Kasia pomaga mi gdy muszę wyglądać wyjściowo. Robi to tak bym była elegancka, ale nadal  w wolnościowym nastroju.

Jagoda Hernik Spalińska
teatrolog

 

Opinia 2

Współpraca z Kasią to czysta przyjemność. Nie przekonuje na siłę do własnych wyobrażeń ubioru, co według mnie świadczy o jej ogromnym profesjonalizmie. Jej główna zasada to: "w ubraniu masz się czuć przede wszystkim dobrze, to ma być jak Twoja druga skóra". Jej umiejętność zwracania uwagi na szczegóły budził nie tylko mój podziw, ale również moich bliskich. Dobra rada, doświadczenie, ponadprzeciętny gust oraz zrozumienie drugiej osoby i tego czego ONA chce, czyni z Kasi najlepszego fachowca w tej branży. Kasia jest przy tym bardzo ciepłą, miłą, ekspresyjną osobą.

Maksym Gozdowski
aplikant radcowski

 

Opinia 3

Współpraca z Panią Katarzyną, z jej nieograniczoną wyobraźnią plastyczną, była i jest źródłem wielu inspiracji.

Mirosław Obcowski
lekarz stomatolog

Opinia 4

 

Przyjaźnimy się z Kasią od wielu lat. Najważniejsze dla mnie jest to, że jest cudną Osobą, taką na dobre i na złe... A to, że  pytam ją co mam ubrać, gdy gdzieś wychodzę jest już tak normalne, że się nad tym nie zastanawiam. Po prostu jest dla mnie w tej sprawie niekwestionowanym autorytetem.

Maria Gładkowska
aktorka

Opinia 5

 

To estetka! Przebywając z Kasią, znajduję się w pięknym, szlachetnym otoczeniu ludzi i przedmiotów.

Alina Hardasiewicz
nauczyciel

 

Emilia Piętka
fotograf

 

Będąc na życiowym zakręcie, trafiłam do Kasi na zorganizowane przez nia, we współpracy z charakteryzatorką Ania Grońską, na profesjonalne acz kameralne warsztaty stylu. Warsztaty te odbyły sie w przemiłej babskiej atmosferze, na ktorych wraz ze współuczestniczkami, otrzymalam tak wiele praktycznych i zarazem cennych porad dotyczacych naszego wizerunku. Każda z nas otrzymała 16 -kartkowy zeszyt, gdzie notowałysmy jak malować kształt naszej twarzy, jakich kosmetyków używac, jak sie ubierac, jakie kolory dobierac do naszej osoby, jakie fryzury pasują do naszej twarzy i sylwetki....jakie triki stosowac, aby wydobyć z siebie 100% kobiecości. Spotkanie z Kasią i Anią to nie tylko przyjemnie spędzony czas, to swoisty rodzaj psychoterapii poprzez odnalezienie nierzadko zagubionej własnej atrakcyjności i pewności siebie. To metamorfoza fizyczna w połączeniu z metamorfozą psychiczną... Przeobrażone w motyle, wyszłyśmy z warsztatów, z notatkami, ktore pozwalały nam odtąd kwitnąć każdego dnia... Kasiu, Aniu!!! Naprawdę dzięki za super inicjatywę i pomoc. Polecam z całego serca!