telefon: +48 602 672 236
Warszawa
email: stylista@katarzyna-morawska.pl

Ikonka Facabook

© 2015 Katarzyna Morawska

Statystyki stron www

Porady stylistyczne

  Katarzyna Morawska
Metamorfoza wizerunku - zadzwoń do Katarzyny Morawskiej

Porady stylistyczne

Zmień swój wizerunek i wypracuj swój indywidualany styl

Czujesz, że Twój wygląd nie jest do końca taki, jaki chciałabyś mieć, ale nie wiesz co jest nie tak? Być może potrzebne Ci profesjonalne porady stylistyczne. Choć wydaje się, że korzystają z nich jedynie największe gwiazdy, to każda z nas może otrzymać swoją własną, małą pomoc w zakresie wizerunku.

Skorzystanie z profesjonalnej porady stylistycznej przyniesie Ci wiele korzyści. Przede wszystkim natychmiast dowiesz się, jakie popełniasz błędy. Dotyczy to Twoich strojów – być może można lepiej wybrać i dopasować krój i fason, aby podkreślić walory Twojej figury. Przekonasz się o tym, korzystając z osobistej porady stylistycznej. Specjalistka od wizerunku doradzi Ci także, czy Twoja fryzura nie wymaga poprawy, jak lepiej dbać o skórę twarzy, aby wyglądała na młodszą i bardziej wypoczętą oraz jak dopasować makijaż, abyś prezentowała się naprawdę świetnie. Prywatna stylistka doradzi Ci także w wielu innych tematach, między innymi biżuterii, zachowania, dopasowania wizerunku do okazji czy wyboru stroju na co dzień, w którym będziesz czuła się swobodnie i wyglądała atrakcyjnie.

Chociaż każda z nas intuicyjnie czuje, co robić, aby wyglądać dobrze, profesjonalne porady stylistyczne sprawią, że będziesz wyglądała doskonale. Być może nie zauważasz drobiazgu, który profesjonalna stylistka wyłapie od razu? A może wystarczy tylko kilka drobnych zmian, które przyniosą oszałamiające efekty?

Nie zwlekaj, przeżyj metamorfozę wizerunku, skorzystaj z prywatnej porady stylistycznej, a przekonasz się, że możesz wyglądać jeszcze lepiej.

W razie potrzeby możesz nawet wybrać się na zakupy z własną, prywatną stylistką która zrobi wszystko aby w twojej szafie gościły jedynie ubrania w których nie tylko czujesz się dobrzez, ale także dobrzez w nich wyglądasz.