telefon: +48 602 672 236
Warszawa
email: stylista@katarzyna-morawska.pl

Ikonka Facabook

© 2015 Katarzyna Morawska

Statystyki strony internetowej

Stylista Dla Firm

Stylista dla firm - zadzwoń do Katarzyny Morawskiej i zmień wizerunek przed swoimi klientami

Stylista dla firm - profesjonalna pomoc w kreowaniu wizerunku przedsiębiorcy

Czy wizerunek w biznesie jest istotny?

Programista freelancer, który potrafi czynić cuda z oprogramowaniem, nie musi dbać o to, aby krawat był idealnie dopasowany – bo prawdopodobnie nie zakłada go częściej niż cztery razy w roku. Jednak w przypadku wielu zawodów osobisty wizerunek jest kluczową kwestią, która może albo przekonać do nas klientów, aby ich zniechęcić. Jeśli czujesz, że u Ciebie w firmie istnieje jakiś problem w kwestii wizerunku, a coraz więcej spotkań biznesowych kończy się klapą, zastanów się chwilę, jak wyglądali Twoi pracownicy podczas ostatniego spotkania?
Każdy z nich miał zupełnie inny styl, garnitury były mocno różne (także pod względem ich zużycia) i razem tworzyli dziwną mieszkankę gustów? Bez wątpienia potrzebna Wam stylistka dla firm.

Spójny, mocny wizerunek sprawi, że Twoi pracownicy będą wzbudzali zaufanie, będą prezentować się dobrze i profesjonalnie, a to wzbudzi w nich pewność siebie. Skorzystanie z usług stylistki dla firm przyniesie zespołowi wiele korzyści – przede wszystkim jeśli chodzi o ich prezencję, ale także w zakresie samopoczucia. Po takiej przemianie zdominujecie każdą biznesowa przestrzeń i nigdzie nie pozostaniecie niezauważeni, a kontrahenci będą sami się do Was zgłaszać.

Stylistka dla firm przygotuje dla Was kilka opcji wizerunkowych i stylistycznych, abyście mogli wyglądać dobrze zarówno w bardziej, jak i w mniej formalnych sytuacjach. Dzięki swojej wiedzy doradzi ona w zakresie marek, materiałów, fasonu i kroju, dzięki czemu wszystkie ubrania będą prezentowały się idealnie. Jeśli chcesz znacząco poprawić wizerunek swojego zespołu, skorzystaj z pomocy stylistki dla firm, a szybko zobaczysz różnicę.