telefon: +48 602 672 236
Warszawa
email: stylista@katarzyna-morawska.pl

Ikonka Facabook

© 2015 Katarzyna Morawska

statystyki

Zakupy ze stylistką

Zakupy ze stylistką - popraw swój wizerunek i pewność siebie

Zakupy ze stylistką poprawią twoją pewność siebie.

Kupuj jedynie takie ubrania, które będziesz zakładała z radością i z poczuciem, że wyglądasz w tym dobrze

Ilekroć zaglądasz do swojej szafy, nie jesteś do końca zadowolona z jej zawartości i chętnie wymieniłabyś garderobę na zupełnie nową? A może nawet już podejmowałaś takie próby, ale niestety spełzły one na niczym? Nic dziwnego. Całkowita wymiana szafy jest nie lada wyzwaniem, choć część z nas podejmuje się go raz na jakiś czas samodzielnie, nie zawsze okazuje się to dobrym pomysłem, a efekty często są mocno niezadowalające. Jeśli chcesz, aby Twoja szafa wypełniła się ubraniami, które na pewno wykorzystasz i w których przede wszystkim będziesz wyglądać olśniewająco, zdecyduj się na zakupy ze stylistką.

Prywatna specjalistka od spraw wizerunku nie tylko doradzi Ci, jakie ubrania będą dla Ciebie najbardziej odpowiednie, ale dzięki swojej wiedzy będzie wiedziała, które ubrania kupić, aby na pewno zostały one wykorzystane. Na pewno zdarzyło Ci się kupić sukienkę lub buty, których później nigdy nie założyłaś. To wielokrotnie przytrafia się każdej z nas. Podczas zakupów z osobistą stylistką Ci to nie grozi – kupicie jedynie takie ubrania, które będziesz zakładała z radością i z poczuciem, że wyglądasz w tym dobrze.

Zakupy z prywatną stylistką mają wiele zalet:

  • poprawią twoją pewność siebie
  • zmniejszą ilość ubrań których i tak nie używasz
  • pozytywnie zmienią twój wizerunek i odbiór twojej osoby wśród ludzi których spotykasz na codzień
Taki sposób zakupów ma wiele zalet. Przede wszystkim stylistka wie, co kupić, abyś wyglądała bosko i czuła się swobodnie. Zna sklepy, marki, materiały i fasony, w których zwyczajni konsumenci często się gubią. Prywatnej stylistce wystarczy rzut oka na Ciebie, aby wiedziała, czego dokładnie potrzebujesz. Jeśli naprawdę potrzebujesz odmiany szafy i poprawy wizerunku, nie zastanawiaj się za długo i wybierz się na zakupy z osobistą stylistką!